www.yuzbirdunyasi.com

 

TurkcellMobilÖdeme Nedir?

 

TurkcellMobilÖdeme seçeneğini sunan üye işyerlerinden kısa mesaj aracılığıyla kolay ve güvenilir bir şekilde alışveriş ve ödeme yapılmasını sağlayan bir servistir. Yapılan alışverişin bedeli, faturalı hatlar için Turkcell faturasına yansır, faturasız hatlar için kontör olarak düşer.

 

TurkcellMobilÖdeme sisteminde ödeme onayı için mesaj gelmedi. Ne yapmalıyım?

 

Alışveriş yaptığınız işyerinin müşteri hizmetleriyle temasa geçebilirsiniz.

 

TurkcellMobilÖdeme sisteminde yaptığım bir alışverişi nasıl iptal edebilirim?

 

Alışveriş yaptığınız işyerinin müşteri hizmetleriyle temasa geçebilirsiniz.

 

Telefonum kayboldu/çalındı. Adıma ödeme yapıla bilir mi? Önlemek için ne yapmalıyım?

 

Telefonunuz kaybolduğunda/çalındığında sizden izinsiz görüşme yapılabileceği gibi, ödeme de yapılabilir. Bunu engellemek için Online İşlem Merkezi’ne girerek, 4440532 / 4440535 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya size en yakın Turkcell Extra’ya başvurarak hattınızı geçici olarak kapatmanız gerekir.

 

TurkcellMobilÖdeme servisini kullanarak ödemesini yaptığım ürünler ile ilgili sorularımı veya şikayetlerimi kime iletmeliyim?

 

Turkcell bu serviste, sadece tahsilat hizmeti sağlamaktadır. Turkcell MobilÖdeme ile alınan ürün ve servislerle ilgili sorumluluk üye işyerlerinindir. Ürünlerle ilgili tüm sorularınız ve talepleriniz için ödemeyi yaptığınız işyeriyle bağlantıya geçmeniz gerekir.

 

Hattımı TurkcellMobilÖdeme servisine kapatabilir miyim?

 

5522’ye MOBILODEME IPTAL yazıp kısa mesaj atarak, 4440532 / 4440535 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak, Online İşlem Merkezi’ne girerek veya en yakın Turkcell Extra’ya başvurarak hattınızı Turkcell MobilÖdeme servisine kapatabilirsiniz. Yeniden Turkcell MobilÖdeme servisini kullanmak istediğinizde Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Turkcell Extra’lara başvurabilirsiniz.

 

TurkcellMobilÖdeme işlemini onayladım ancak işlemim gerçekleşmedi. Neden?

 

Kısa mesaj içinde ödeme yaptığınız firmanın beklemediği hatalı kelimeler olabilir veya aylık limitinizi doldurmuş olabilirsiniz.

 <<< Geri